WARSZAWA
SALON NAP MYSIA

Godziny otwarcia:
pon-pt: 10:00 - 20:00
sob: 10:00 - 20:00
niedz: 12:00 - 18:00

ul. Mysia 3
00 - 496 Warszawa

email: nap.mysia@nap.com.pl
kom. 797 909 887
W Salonie NAP Mysia znajdują się produkty starannie wyselekcjonowanych marek z branży wyposażenia i dekoracji wnętrz oraz branży modowej. Zgodnie z nazwą naszej firmy, uważamy, że sercem domu jest sypialnia. Dlatego na ekspozycji salonu umieściliśmy łóżka NAP oraz materace marek Jensen, Tempur i Hilding. Odwiedzając salon można je swobodnie wypróbować, co z pewnością ułatwi wybór konkretnego modelu oraz stopnia jego twardości. O komforcie w sypialni, w równym stopniu co łóżka i materace, decydują tekstylia, od kołder i poduszek, po pościel, pledy i narzuty, dzięki którym pomieszczenie zyskuje swój charakter oraz gwarancję wypoczynku. W salonie znajdą Państwo tekstylia wykonane z naturalnych materiałów najlepszych marek, jak TAKE A NAP, Signoria i Sampedro. Nastrój zarówno sypialni, jak i całego mieszkania zapewni odpowiedni wybór oświetlenia. W salonie zaprezentowane zostały lampy Gras, Schottlander, Here Comes the Sun i In the Tube, których NAP jest dystrybutorem.

Jednakże salon NAP Mysia to nie tylko meble, tkaniny i lampy, ale również unikatowe dodatki do wnętrz, które nadają wnętrzu charakteru i przyciągają uwagę gości. To właśnie tutaj prezentujemy nasze najnowsze znaleziska zakupione na światowych targach designu. Naszą stałą ekspozycję zapełniają produkty brytyjskiej marki Tom Dixon, która stała się synonimem nowoczesnego myślenia o wzornictwie. Bogata jest również nasza oferta akcesoriów kuchennych oraz ceramiki, wśród której znajdują się produkty Malle Trousseau, Le Creuset, Pillivuyt, Jars oraz DaTerra.

Istotną częścią salonu NAP Mysia jest również dział z modą, organicznymi kosmetykami oraz akcesoriami. Tutaj znajdziecie projekty młodych polskich projektantów, jak ESTby ES., Ania Kuczyńska, Kaaskas, czy YES TO DRESS, oraz produkty kultowych marek jak Bensimon. W salonie zlokalizowanym w samym centrum Warszawy, prezentujemy również najbogatszą ofertę kosmetyków organicznych La Bruket oraz okularów See Concept.