O nas - NAP


  ZOBACZ PREZENTACJĘ

Biuro Handlowe NAP specjalizuje się w kompleksowym wyposażaniu wnętrz komercyjnych i indywidualnych na światowym poziomie. Dzięki bogatemu, długoletniemu doświadczeniu znamy oczekiwania klienta i wychodzimy naprzeciw jego potrzebom. Nasza oferta obejmuje pełną usługę, od przygotowania projektu aranżacji wnętrza, po jego kompleksowe urządzenie oraz profesjonalne wsparcie przy wyborze wyposażenia wnętrz publicznych i prywatnych. Cechuje nas indywidualne podejście do naszych kontrahentów. Trzymamy rękę na pulsie, aby pomagać naszym klientom w tworzeniu wnętrz zgodnych z najnowszymi trendami, jednocześnie nie zapominając o tym, że wysoka jakość i klasyczny design są wartościami ponadczasowymi.

Jesteśmy producentem wysokiej jakości mebli tapicerowanych i dystrybutorem światowych marek


Posiadamy własną linię mebli tapicerowanych oraz tekstyliów, prezentujących najwyższe standardy w branży wnętrzarskiej. Projektujemy i produkujemy meble tapicerowane, z tkanin oraz skórzane, czyli łóżka, wezgłowia, sofy, fotele i krzesła. Realizujemy projekty na zamówienie. Własną produkcję uzupełniamy o meble twarde, z forniru naturalnego i laminatu. Oferujemy stoły, stoliki, krzesła, stołki barowe, oświetlenie oraz artykuły wyposażenia i dekoracji wnętrz. Współpracujemy z najlepszymi producentami mebli, oświetlenia oraz artykułów wyposażenia wnętrz, obecnymi na światowym rynku. Wybieramy tych producentów, którzy wpisują się w filozofię naszej firmy, tworząc produkty najwyższej jakości, gwarantujące komfort użytkowania oraz spójną wizję estetyczną. Nasza renoma oparta jest o bogate doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu mebli oraz zdobyte we współpracy ze światowej sławy designerskimi markami. Jesteśmy dystrybutorem szerokiej gamy produktów wielu renomowanych firm, m.in.: Jensen, Hilding, Ethnicraft, Sits, B&T, Gubi, Magis, Miniforms, Gras, Billiani, Santa&Cole, Scab Design, Tom Dixon, NORR11, Astro,Davey, Oryginal BTC, Emu, Ton, Zanotta, Marbet Style, czy Zieta. Jesteśmy także operatorem japońskiej marki MUJI. Wciąż poszerzamy naszą ofertę o marki cieszące się renomą i uznaniem wśród międzynarodowych użytkowników.


Wyposażamy hotele, restauracje, kawiarnie, puby, salony SPA


Zajmujemy się wyposażeniem hoteli, restauracji, kawiarni, pubów i salonów SPA. Nasz klient jest wymagający, dynamiczny i działający w oparciu o najwyższe standardy. Spełnianie najwyższych oczekiwań ułatwiają nam duże doświadczenie we współpracy z architektami, wykonawcami, producentami i dostawcami, jak również odpowiedzialność, terminowość, szybkość w działaniu i solidność. Nasz klient otrzymuje od nas pomoc na każdym etapie projektu. Znamy się na specyfice przestrzeni użyteczności publicznej oraz przepisach i wymaganiach jakościowych rynku komercyjnego. Potrafimy dostosować naszą ofertę do wymagań danego miejsca oraz potrzeb jego użytkowników. Chętnie przyjmujemy zlecenia stawiające przed nami wyzwania oraz pozwalające wykazać się kreatywnością. Wielokrotnie współpracowaliśmy również w przygotowywaniu mieszkań, apartamentów oraz domów pokazowych. Mamy na swoim koncie liczne realizacje. Do największych zaliczamy: Empik Cafe-sieć kawiarni na terenie całego kraju, Empik-salony na terenie całego kraju, So! Coffee-kawiarnie na terenie całego kraju , Warsaw Marriott, Mera Hotel Spa Sopot, Wrota Mazur, Mercure Centrum Poznań, Mercure Centrum Warszawa, Chief's Wilanów.Działamy na terenie całego kraju. Posiadamy sieć salonów meblowych w Warszawie, gdzie mieści się także Biuro Handlowe, Gdyni, Łodzi, a od niedawana także w Gliwicach.

Współpracujemy z architektami, projektantami oraz stylistami wnętrz. Oferujemy atrakcyjne warunki partnerstwa opartego na podstawie umowy agencyjnej. Stworzyliśmy również specjalny Program Kart Architekta, uprawniający do indywidualnych rabatów oraz pozwalający na zmaksymalizowanie korzyści wynikających ze współpracy z naszą firmą.


Zaufało nam wiele firm i klientów indywidualnych. Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami oraz do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.


SPRAWDŹ KONTAKT DO BIURA HANDLOWEGO