Dla architekta - NAPWSPÓŁPRACA Z ARCHITEKTAMI

Współpracujemy z architektami, projektantami oraz stylistami wnętrz. Stworzyliśmy specjalny Program Kart Architekta uprawniający do indywidualnych rabatów oraz pozwalający na zmaksymalizowanie korzyści wynikających ze współpracy z naszą firmą.

Oferta NAP Wnętrza Publiczne obejmuje dziesiątki światowych marek kontraktowych, które wyróżnia konkurencyjna cena i szeroki wachlarz produktów. Są to między innymi takie marki, jak: B&T, Billiani, Brokis, EMU, Ethnicraft, Gras, Gubi, Magis, Mullan, Norr11, Pedrali, Scab Design, Sits, Tom Dixon, TON i wiele innych.

Oferujemy Państwu także marki NAP na wyłączność: Ethnicraft, DCW Editions, Mullan, Jensen, EMU. Profesjonalna prezentacja produktu na stronie NAP Wnętrza Publiczne to nasz priorytet. Na naszej stronie znajdą Państwo modele 2D i 3D oraz karty katalogowe.

NAP Wnętrza Publiczne umożliwia architektom dobór mebli i wyposażenia wnętrz w każdym stylu. Dzięki naszej wszechstronnej ofercie architekt może wykonać dowolny projekt, od klasycznego po ultranowoczesny. Doskonale znamy potrzeby architektów, projektantów oraz stylistów wnętrz i wychodzimy im naprzeciw. To właśnie z myślą o nich w willi na Starym Żoliborzu stworzyliśmy showroom NAP Żoliborz, w którym organizujemy szkolenia, spotkania z designerami, prezentujemy wyselekcjonowane produkty oraz prace zaprzyjaźnionych artystów.NAP Żoliborz – umów się na spotkanie: anna.kiszka@nap.com.pl/ +48 517 774 048.


Showroom NAP Żoliborz pozostaje do dyspozycji architektów, którzy mogą umówić tu spotkanie ze swoimi klientami lub odwiedzić nas indywidualnie. Tu powstało także nasze biuro projektowe NAP Studio, które specjalizuje się w tworzeniu wnętrz w stylu NAP oraz wspiera projekty wnętrz publicznych. W NAP Żoliborz prowadzimy bibliotekę wzorów tkanin, drewna i materiałów wykończeniowych, które pozwolą zaprojektować wnętrza skrojone na miarę wizji naszych klientów.

Naszym klientom indywidualnym jesteśmy w stanie zaoferować pełną pomoc w stworzeniu przestrzeni przyjaznej do mieszkania, w której będą czuli się komfortowo. Wsłuchujemy się w ich potrzeby, starając się zaprojektować dla nich miejsca idealne do odpoczynku.W celu rozpoczęcia współpracy agencyjnej z NAP lub założenia Karty Architekta zapraszamy do najbliższego Salonu NAP lub prosimy o kontakt z BIUREM HANDLOWYM NAP. W celu umówienia spotkania w NAP Żoliborz prosimy o kontakt:

 nap.zoliborz@nap.com.pl / +48 517 774 048.