Strefa architekta

  • Oryginalne produkty wyselekcjonowane specjalnie pod kątem realizacji kontraktowych
  • Baza plików 2D i 3D
  • Informacje o spotkaniach z designerami, eventach oraz akcjach specjalnych
  • Dostęp do biblioteki mebli, oświetlenia i dodatków od ponad stu renomowanych polskich i zagranicznych producentów

Meble na wymiar

NAP oferuje zarówno meble światowych marek, jak również meble na zamówienie, produkowane w brodnickiej fabryce NAP Way. W Brodnicy powstają meble z kolekcji własnych NAP oraz meble i zabudowy stolarskie na wymiar. Zespół fachowców w pracowni stolarskiej, tapicerskiej oraz w szwalni realizuje zamówienia do restauracji, hoteli i wnętrz prywatnych. Techniki rzemieślnicze w połączeniu z nowoczesnymi technologiami dają możliwość podejmowania nietypowych, wymagających projektów. Stała współpraca i bliska relacja z brodnicką fabryką jest dla NAP gwarancją jakości mebli, sprawdzonych źródeł pozyskiwania materiałów do produkcji oraz terminowej realizacji zamówień.
BACK TO CRAFT

Zasady współpracy

W NAP stawiamy na zaufanie i długotrwałą współpracę. Naszym klientom zapewniamy kompleksowe usługi i wsparcie na każdym etapie realizacji projektu. Współpracujemy zarówno z architektami, biurami projektowymi oraz inwestorami, dla których przygotowaliśmy specjalną ofertę marek kontraktowych.

SHOWROOM

NAP Żoliborz
Na Starym Żoliborzu stworzyliśmy showroom dla architektów, w którym prezentujemy nowe produkty, interesujące marki i prace zaprzyjaźnionych artystów. NAP Żoliborz to miejsce pracy i spotkań, tu znajdują się także nasze biura – Biuro Handlowe, które wyposaża hotele, restauracje i apartamenty, NAP Studio (biuro projektowe) oraz dział kreatywny i biuro Zarządu NAP. 

NAP Żoliborz showroom dla architektów:

Warszawa ul. Kozietulskiego 23

W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt:
[email protected] 
+48 517 774 048

Nasze marki

Produkt dodany do ulubionych